A1 Mühendislik Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ

 

 

          A1 Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Elektrik Tesisat İşleri O.G. ve A.G. konularında mühendislik, proje, taahhüt, teknik kontrollük ve müşavirlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Elektrik tesisat sektöründe bugüne kadar yaptığımız işleri, bu yeni oluşumda, hep var olan heyecanımız ile devam ettirmek istiyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerle, kaliteyi ön plana çıkararak her zaman daha ileriye gitmeyi hedeflemekteyiz.

          A1 Mühendislik, tüm ayrıntıları ile planlanmış projelerle, sürekli gelişen teknolojideki yenilikleri her ölçekteki uygulamalarda dikkate alarak hareket etmektedir. Doğru mühendislik çalışması ile yatırımcıya önemli ekonomik avantajlar kazandırılmaktadır. Taahhüt sektöründe, işin yapım aşamasında,gerek İşveren, gerek diğer disiplinlerle uyum ve koordinasyon sağlamanın önemi, başarının anahtarını oluşturmaktadır. Bunların bilincinde olan A1 Mühendislik, uzman kadrosu ve taşıdığı ekip ruhu ile doğru sonuçlara, doğru zamanda ulaşmaktadır.

          A1 Mühendislik, sorunlara çözümcü yaklaşımı ve sonuca giden uygulama tarzı ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlamaktadır. Elektrik taahhüt sektöründe kalitesini belirleyip,tesadüflerle değil, çok çalışarak büyümeyi planlamaktadır. Mesleki sorumluluk ve görevlerinin farkında olup gereğini yerine getirmeyi de öncelikli ilkesi yapan A1 Mühendislik olarak elektrik tesisat sektöründe güvenilir mühendislik hizmeti vermeyi taahhüt etmekteyiz.

Saygılarımızla...